יום שלישי, 15 באוקטובר 2013

ברגעים הקריטיים ביותר כאשר זמן ומידע הם גורמים המשפיעים על המצב באופן דרמטי


אנשים המתמודדים עם מחלות ואלרגיות הנקלעים למצב חירום בריאותי, המידע הרפואי הנגיש והזמין בדקות הראשונות הינו קריטי לטיפול מהיר ונכון ולהצלת חייהם. מדיתג (MediTag) הוא צמיד זיהוי רפואי המאפשר אבחנה מיידית של המחלה ומהווה בסיס מידע לטיפול מציל חיים. כל צמיד הינו אישי, על פי בחירתו של העונד וכולל תג זיהוי העשוי מפלדת אל - חלד עליו חרוט בצריבת לייזר מצדו הפנימי המידע הרפואי. הצמיד מספק את המידע באופן מיידי כאשר המטופל אינו מסוגל לדבר או לתאר את מצבו ברגעים הקריטיים ביותר כאשר זמן ומידע הם גורמים המשפיעים על המצב באופן דרמטי.

המידע על הצמיד מיועד לאנשים ברחוב שנתקלים באדם במצוקה וכמובן לכוחות ההצלה כמו הפרמדיקים של מגן דוד אדום המוזעקים לטפל בו. ישנם מקרים בהם מידע חיוני על מחלת סוכרת או אלרגיה יוצר שינוי דרמטי בדקות הטיפול הראשונות ולפעמים גם מספר טלפון של קרוב משפחה כאשר החולה מתמודד עם אלצהיימר הוא חיוני, מרגיע וחוסך דאגה רבה למשפחה.

בחברת מדיתג ניתן להזמין צמיד זיהוי רפואי במגוון דגמים אופנתיים המתאימים לילדים, נשים וגברים ולענוד אותו באופן קבוע. כל אחד על פי טעמו וסגנונו. החריטה היא אישית על פי בקשתו של המזמין בהתיעצות עם הרופא המטפל ומתבצעת בצידו הפנימי של התג. מצדו החיצוני מופיע באופן בולט האייקון הרפואי בצבע אדום הידוע כסמל בינלאומי המתריע על צורך בהתייחסות רפואית מיוחדת. הצמיד הינו אביזר מקובל במדינות רבות בעולם וצבר ניסיון רב ומוכח כמציל חיים. צוותי החירום וההצלה בישראל ובעולם מודעים לקיומו של הצמיד ויודעים לחפש ולבדוק את המידע הרפואי.

על פי הערכה, כשני מליון אנשים בישראל, זקוקים לצמיד מסיבות בריאות שונות כמו חולי סוכרת, אסתמה, סוכרת נעורים, אנשים המתמודדים עם אלרגיה למזון, רגישות לתרופות, אלרגיה לעקיצות חרקים, רגישות לגלוטן או סובלים מאלצהיימר, דמנציה, אפילפסיה, מחלות לב, מחלת כליות ואנשים שעברו השתלת איברים, המופיליה וחולים הנוטלים נוגדי קרישה. כמו גם אנשים עם צרכים מיוחדים, ילדים על הרצף האוטיסטי ועוד מחלות ולקויות.
חברת מדיתג פועלת בשיתוף פעולה עם עמותות בריאות ואגודות החולים השונות בכל רחבי הארץ וכן מול רופאים מומחים בכירים ביחידות השונות בבתי החולים.

מחיר הצמיד הנו 160 – 250 שקלים והוא ניתן לרכישה באתר האינטרנט של החברה הנמצא בכתובת: http://www.meditag.co.il  לשאלות וברורים ניתן להתקשר לטלפון 1-700-722-733 או לשלוח מייל לכתובת: info@meditag.co.il כדי לעקוב אחר הפעילות של צמיד הזיהוי במדיה החברתית מומלץ להצטרף לעמוד הפייסבוק המקצועי של החברה הנמצא בלינק הבא: https://www.facebook.com/MediTagIL וברוח הניו מדיה מוצג מגוון הצמידים גם בחשבון האינסטגרם הפעיל של הצמיד הנמצא בקישור הבא: http://instagram.com/meditag הלינק הישיר להזמנת צמיד עם חריטה נמצא כאן: http://www.meditag.co.il/טופס-הזמנה.html


אין תגובות: